Oto cam filmleri; siz ve aracinizi günesin, hirsizlarin zarar verici etkilerinden korur.
SolarMaster oto cam filmleri aracinizin güzel görünümünü korumak ve size daha çok konfor sunmak için tasarlandi. Yüksek performans ve uzun ömürlü SolarMaster cam fimlerinden aracinizin rengine göre veya ihtiyaciniza uygun istediginiz birini seçin, bu konforu sizde yasayin. Filmin rengini ve varligini hissetmeden %50’ye, diger türlerde %80’e varan izalasyonu saglayan yüksek performansli yeni türlerimizi deneyin.

Kalitesiz ürünlerle güzel arabinizi mahfetmeyin, garantili SOLARMASTER filmleri kullanin.

SOLARMASTER CAM FILMININ SIZE VE ARACINIZA SAGLADIGI YARARLAR

  • Konfor
  • Estetik
  • Solmaya Çözüm
  • Güvenlik ve Emniyet
  • Kalite
  • Günesin Zararli Isinlarindan Cildinizi Korur

Konfor

Günes altinda araba kullanmak günesin parlakligi ve sicagindan dolayi vücut ve göz yorgunluguna sebep olur. SolarMaster cam filmleri günesin bu yakici sicagini ve ayni zamanda parlakligini engelleyerek size rahat ve güvenli bir sürüs ortami saglar. Klimaniz daha az çalisir, aracinizin performansi artar.

Estetik

Araciniza en uygun renk ve tonu seçerek aracinizin dis görüntüsünü oldugundan daha sik ve estetik göstermenizi saglar. Aracinizla bütünlesir. Araç kullanmayi keyfe dönüstürür.

Rolls Royce Wraith Inspired by Film Edition

Solmaya Çözüm

Diger tüm SolarMaster cam filmleri gibi SolarMaster oto cam filmleri de günesin zararli ultraviyole isinlarinin %99’dan fazlasini önler ve böylece aracinizin iç mekaninda bulunan esyalarin, dösemenin vs. solmasina engel olur. Kanserojen olan bu isinlardan sizi korur.

Kalite

SolarMaster oto cam filmleri deneyimli elemanlar tarafindan uygulanir. Çizilmeye dayanikli yüzeyi sayesinde yillarca aracinizin bir parçasi olur ve hiç bir bakim gerektirmez

Güvenlik ve Emniyet

SolarMaster oto cam filmleri kirilan cami bir arada tutarak dagilmasini önler ve böylece cam kiriklarindan zarar görmez, camdan araciniza girisi engellersiniz. Ayrica aracinizin iç mekanini, hem bu kiriklardan hem de hirsizlardan, kapkaççilardan korumus olursunuz.