• Normal cama içerden ve dısarıdan takilabilen, isi yalitim-isik kontrol filmidir.
  • Cami enerji engeline çevirir. Süper ince süper performansli, uzun ömürlüdür.
  • SolarMaster adi cama, renkli veya aynali camdan ayirt edilmez görünüm verir.
  • Ayrica varligini hissettirmez. Camla bütünlesir, soyulmaz, kalkmaz, çatlamaz.
  • Degisik renk ve tonlari, üstün estetigi ile binanizin çehresini degistirir.
  • Tasitlar ve isi yalitimi için gelistirilmis türleri genis seçim imkani verir.
  • Yazin sogutma, kisin isitma giderlerinden %40 tasarruf saglar.
  • Renkli cama aynali cama, perde, güneslik ve panjura üstün alternatiftir.
  • Mobilya, hali ve diger esyalarinizi solmaktan korur.
  • Dengeli isi ve isik kontrolü ile rahatbir çalisma ve dinlenme ortami saglar.

Sicak ve parlak isigin azaltilmasi Konforun artmasi

Ofiste çalisirken ya da evde dinlenirken dogrudan günes isigina maruz kalmak ,göz kamasmasina , yorgunluga ve konsantrasyon bozukluguna yol açar. SolarMaster, camin iç kismina kaplanan bir retrofit üründür. Gölgeli ve günesli alanlar arasindaki sicaklik balansini olusturur, sert ve rahatsiz edici isigi engeller. Is yerlerinde kullanildigi takdirde çalisma ortami daha konforlu olacagindan çalisanlarin üretim gücü artar.

Isitma ve Sogutma masraflarini azaltir

Kisin binalarin içine camlardan soguk hava gelmesiyle birlikte insanlar daha fazla isinabilmek için gereksiz yere daha yüksek fatura öderler. Az düzeyde isi ve isik yansitan SolarMaster filmi camin iç yüzeyine kaplanarak %30 isi kaybini azaltir. Yazin binanin sogutulmasi için yapilan masraflar SolarMaster fimi ile günes sicakligini %79 kadar geri yansitilmasiyla azalir.

Ev esyalarin ömrünü uzatir

Zamanla günes isinlari esyalarin solmalarina yol açmaktadir, normal camlarin zararli ultraviole isinlarini geçirmesine nazaran profesyonelce kaplanan SolarMaster filmi sayesinde meydana gelebilecek bu tür hasarlarin %99 engellenmis olur, Bu da mobilyalarin, halilarin, perdelerin ve duvar kagitlarinin uzun ömürlü olacagi anlamina gelir.

Mekanlara Güzellik Katar

Cam film uygulamalari cilalalama / boyama masraflari olmaksizin mülk sahibine rahatsizlik vermeden binalara yeni bir görüntü kazandirmaktadir. Degisik renk ve örneklere sahip genis bir yelpazede sahip mürekkepli yari reflektif ya da tam reflektif edilmis filmler binalarin mimari görüntüsünü güzellestirmektedir. Binalarin içerisi SolarMaster ile güzel, rahat yansimasiz bir görüntüye ve disardan da bina dizaynini bozmayan tek bir görüntüye sahiptir.

Size Özel

Transparan ve gün isigi yansitan filmler caminiza isigin girmesine imkan verdigi gibi merakli gözlere karsi koruma görevini yapmaktadir. Ayrica opak filmler sayesinde bina iç dekorasyonunuzda degisik alternatifler olusturabilirsiniz.